Menu

Boże Narodzenie czas wydatków

Już w listopadzie jesteśmy ze wszystkich stron atakowani reklamami świątecznymi. Już w pierwszym tygodniu listopada na półkach sklepowych pojawiają sie brzuchate Mikołaje i renifery choć piękna złota Polska jesień wcale jeszcze nie myśli o nadejściu śnieżnych burz. W telewizji Coca-Cola zaczyna emitować swoją słynną reklamę do której podkład muzyczny „coraz bliżej święta” zna każde dziecko i dorosły. W tym czasie dzieci zaczynają po cichu dopytywać co dostaną pod choinkę. Podsuwają dorosłym coraz to nowe pomysły prezentów podyktowane im przez szkolnych przyjaciół bądź kolorowe gazetki i reklamy. A nam dorosłym aż włosy jeżą się na głowie kiedy myślimy o wydatkach. Tak więc już od połowy listopada szykujemy się na wydatki zaczynamy oszczędzać i jak co roku pytamy się w myślach czemu tak późno się za to zabraliśmy.

Kosztowna kolacja wigilijna

Każda gospodyni domowa marzy o wystawnej kolacji wigilijnej. Tradycyjna kolacja składa się z 12 dań ich przygotowanie jest nie tylko bardzo pracochłonne ale również i kosztowne. Uwidacznia sie to zwłaszcza kiedy na uroczystą jedyna w roku kolację wigilijną chcemy zaprosić rodzinę i przyjaciół. Policzono że koszt kolacji wigilijnej na 7 osób to koszt powyżej 1000zł.Oprócz szykowania smacznych dań należy pomyśleć o prezentach. Aby każdemu sprawić radość i to o czym śnił potrzebna jest dużo większa suma.

Hojny Mikołaj

Pozabankowa pożyczka Mikołajowa ratuje wiele mam, tatusiów, wujków i cioć z opresji. Dzięki niej odbywa się w Polsce co roku mnóstwo smacznych kolacji wigilijnych dlatego jeśli brakuje Ci pieniędzy poczuj magię świąt i poratuj się niewielką pożyczka pozabankową.