Menu

Czy pierwszą pożyczkę pozabankową dostanę za darmo?

Często kolorowe reklamy, które widzimy na słupach ogłoszeniowych, w prasie czy telewizji krzyczą do nas wielkimi literami PIERWSZA POŻYCZKA CAŁKOWICIE ZA DARMO! Czy to prawda? Czy mogę dostać pożyczkę bez żadnych ukrytych kosztów? Otóż uwaga, okazuje się że jak najbardziej. Promocja ta jest kierowana jedynie do nowych klientów czyli osób które jeszcze nigdy nie korzystały z usług danej firmy pożyczkowej. Firma zapewnia, że klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów jeśli spłaci pożyczkę w 30 dni. Pożyczkodawca wierzy, że klient zachwycony szybkością wpłaty na konto i minimum formalności oraz miłą i fachową obsługą wróci po kolejną pożyczkę na której firma już zarobi.
Jeśli chcesz zobaczyć aktualny ranking pożyczek zajrzyj tutaj.

Jeśli pali nam się grunt pod nogami – najlepiej wziąć pożyczkę za 0 zł

Jeśli wpadniemy w tarapaty i stosunkowo niewielka kwota pożyczki pomoże nam się podnieść z kolan, nie zastanawiajmy się. Przy pożyczce za zero złotych nie ponosimy żadnych kosztów. Oddajemy tyle ile pożyczyliśmy. Każda następna pożyczka będzie nas już kosztowała. Po za tym jeśli spłacimy ją w założonym z góry terminie firma wystawia nam zazwyczaj opinię dobrego klienta i każda następna pożyczka będzie trafiała do nas szybciej.

Wygodny klient to najlepszy klient

Możemy być pewni, że jeśli oddamy pożyczkę w terminie zyskujemy miano prawie złotego klienta. Co to oznacza w praktyce. Będziemy traktowani jak klient godny zaufania znany firmie. Przyda się to w przypadku gdy nagle będziemy potrzebowali środków. Zostanie nam zaproponowane niższe oprocentowanie bądź pożyczka będzie dostarczona szybciej niż poprzednio.