Menu

Dokumenty z BIK nie są potrzebne

Wielu ludzi nie lubi biurokracji, a tym bardziej nie lubią, jeżeli muszą do urzędów przedkładać ogromne ilości różnych pism, aby móc załatwić swoją sprawę. Z pewnością dla takich osób, idealną wiadomością będzie ta, że do zaciągnięcia chwilówki potrzeba naprawdę tylko minimum dokumentów. To powoduje, że tak wielu ludzi chce skorzystać z tej oferty, bo wiedzą oni, że nie będą tracili czasu na załatwianie różnych pism, a późniejsza weryfikacja zgłoszenia także będzie odbywała się szybciej, bo mniej tych pism będzie do sprawdzenia.

Zaświadczeniom mówi się nie

Przede wszystkim ważna informacja będzie tutaj taka, że nie trzeba tutaj składać żadnego zaświadczenia o zarobkach, ani informacji o tym, że nie zalega się ze spłatą żadnych rat. To oznacza, że mamy znacznie mniej spraw do załatwienia, a więc nie tylko szybciej będziemy w stanie złożyć odpowiedni wniosek o przyznanie pożyczki, ale także szybciej będzie on rozpatrzony, bo będzie mniej dokumentów do sprawdzenia.

Tylko podstawowe dokumenty

Warto wiedzieć, że tutaj będziemy potrzebowali tylko podstawowych dokumentów. Takich, które będą poświadczały nasze dane osobowe, a więc może to być dowód osobisty. Dodatkowo będziemy potrzebowali numeru konta, na którym mają się znaleźć pożyczone pieniądze, jak i numeru telefonu do nas, tak aby konsultant z takiej firmy bez problemów mógł się z nami skontaktować.

Fakt, że potrzebujemy tutaj tak mało dokumentów, z pewnością będzie wpływał pozytywnie na nasz stosunek do tego typu pożyczek. To naprawdę jest ich argument na plus, a nie na minus korzystania z nich.